‘Ik pak die Glory titel!’ Abena gaat voor winst op Maslobojev
Donegi Abena en Sergej Maslobojev staat deze zaterdag 11 februari tegenover elkaar op Glory 83 in de Grugahalle, Essen, Duitsland. En Abena gaat voor de winst.
Het beloofd een harde wedstrijd te worden tussen Maslobojev en Abena, de twee stonden al eens eerder tegenover elkaar. Deze keer is Abena erop gebrand te winnen en de Glory lichtzwaargewicht titel mee naar huis te nemen.
Abena gaat Maslobojev verslaan
“Ik kom voor die titel en het wordt oorlog”, zegt Abena die zegt dat een kampioen een kampioen kan verslaan. Maslobojev ziet dot anders en zegt dat het een interessante clash wordt. “Ik ben een probleem voor Abena en ik garandeer de fans dat het een topgevecht wordt”, zegt de kampioen.
Op de vraag hoe Maslobojev de partij ziet gaan en wat hij met Abena zal doen; “Ik zal hem over de knie leggen en slaan.” Ook zegt Maslobojev kampioen te blijven.
Meest gelezen
Chico Kwasi boekt vijfde titelverdediging met shutout
Moeder Hari spreekt van familieconflict, advocaat ontkent fysiek geweld
Titelverdediging Kwasi centraal tijdens GLORY 109 in Rotterdam
Deniz Demirkapu en Miguel Trindade strijden om GLORY-titel
