Deze kampioen kan Glory’s zwaargewicht divisie domineren – stapt hij over?
Roman Kryklia is geen onbekende naam in de kickbokswereld. Deze Oekraïense krachtpatser heeft titels verzameld alsof het Pokémon-kaarten zijn. Bij ONE Championship schittert hij in drie gewichtsklassen: supergewicht, lichtzwaargewicht en zwaargewicht.
Met zijn indrukwekkende skills en drie kampioensriemen is hij een echte alleskunner. Stel je voor wat hij bij Glory kan bereiken.
Lees ook
De nieuwe Gökhan Saki? Toptalent wint Glory nieuwkomer award 2024
Glory’s nieuwe zwaargewicht toernooi: Wie vechten er?
Glory’s ambitieuze toernooiopzet vraagt om een ster
In april begint Glory met een groots toernooi, waarbij maar liefst 30 vechters in een Last Man Standing-format het tegen elkaar opnemen. Fans mogen spektakel verwachten, want de actie zal het hele jaar doorgaan met eliminatierondes op meerdere evenementen.
Maar één naam blijft rondzingen in de wandelgangen: Roman Kryklia. Zijn aanwezigheid zou het toernooi naar een hoger niveau tillen en de spanning een boost geven.
Grote namen uit ONE naar Glory: de trend zet door
Glory heeft al eerder topvechters weten te strikken die hun succes bij ONE Championship hebben opgebouwd. Denk aan Rade Opacic, die vorig jaar de overstap maakte.
Zelfs sterren als Chingiz Allazov verlieten ONE. Roman Kryklia lijkt een logische volgende stap in deze trend. Zijn overstap zou niet alleen Glory’s licht- en zwaargewicht divisie versterken, maar ook een grote fanbase aantrekken.
Meest gelezen
Chico Kwasi boekt vijfde titelverdediging met shutout
Moeder Hari spreekt van familieconflict, advocaat ontkent fysiek geweld
Titelverdediging Kwasi centraal tijdens GLORY 109 in Rotterdam
Deniz Demirkapu en Miguel Trindade strijden om GLORY-titel
