‘Babbelaar die gaat slapen!’ Michael Duut over knock-out slaan tegenstander Mo Amine

michael-duut-644500404e355

Michael Duut keert op 29 april terug naar de Glory ring voor een gevecht tegen Mo Amine die zijn debuut zal maken bij de organisatie. Duut is duidelijk Amine gaat knock-out.

Licht-zwaar gewicht topvechter Duut zal terugkeren bij Glory waar hij recentelijk zijn contract verlengde. Hij treft op Glory 85 Mo Amine, een kickboks en MMA-vechter van hoog niveau. Toch is Duut niet bevreesd om te verliezen, sterker nog hij gaat de ‘grote mond’ snoeren van Amine zoals hij dat zelf zegt.

Michael Duut beloofd Mo Amine knock-out te slaan

Ook ziet Duut een Glory Licht-zwaar gewicht toernooi wel zitten zoals nu ook gepland is voor de zwaargewichten van de organisatie. Een clash met de huidige kampioen van de Licht-zwaar gewichtdivisie Donegi Abena zal hij ook niet uit de weg gaan.

“Wat is er mooier dan een gevecht tussen twee vechters die elkaar niet mogen”, zegt Duut over een mogelijke partij tegen Abena. Kortom opties zat voor Duut waarvan de fans zeker niet kunnen wachten hem in de ring te zien.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *