‘Ik hou van klappen uitdelen!’ Glory’s Soufiane Aoulad Abdelkhalek klaar voor actie
Soufiane ‘Hitman’ Aoulad Abdelkhalek is klaar voor Glory en staat te poppelen om de ring in te gaan. Zijn debuut vorig jaar viel in het water door een auto-ongeluk, maar hij wil nu snel de ring in.
Als deelnemer aan het talentenprogramma House of Glory maakte de Marokkaanse Soufiane Aoulad Abdelkhalek indruk op de kijkers en de organisatie. Zijn optreden in de reality serie verdiende hem een gevecht tijdens Collision 6 tegen mede deelnemer Figuereido Landman.
Als je ster wordt staat dit al geschreven
Op weg naar de wegingen ging het mis en kreeg Abdelkhalek een eenzijdig auto-ongeluk door aquaplaning op de weg. Hierdoor ging zijn partij niet door tegen Landman, de kans voor het grote Glory publiek zich te kunnen laten zien.
Abdelkhalek traint stevig door wachtend op zijn kans om de Glory ring weer in te gaan. Tijdens een gesprek met Champstalk verteld Abdelkhalek over het gemiste debuut en hoe hij denk over zijn mede vechters.
Meest gelezen
Donovan Wisse en Kwasi botsen voor Glory titelgevecht: “Hij praat, ik lever”

1 reacties
sauerliebe +54
wat een topper ! lekker op de grond slapen deze strijder ! respect, Osu !