Door bus meegesleurde MMA-vechter zat uren bekneld! ‘Zwaargewond’
Liam McCracken, een MMA-vechter van 22 jaar oud en pas vader, raakte ernstig gewond nadat hij werd aangereden door een bus terwijl hij aan het rennen was in Huyton, Liverpool. McCracken is on ons land bekend van zijn gevecht bij LFL.
Lees ook
‘Badr Hari moet stoppen met kickboksen!’ Legende onder vuur door critici
Badr Hari en Conor McGregor ondanks constante verliezen razend populair! ‘Hoe kan dat?’
Hij zat een meer dan twee uur vast onder de bus voordat hij naar het Aintree Hospital werd gebracht. Zijn verwondingen omvatten een snee in zijn schedel, een gebroken neus, rug, ribben en bekken, en meer. Alarm werd geslagen toen Liam niet opdaagde voor zijn geplande trainingssessie, wat ongebruikelijk was voor hem.
MMA-vechter belandt in het ziekenhuis na busongeval
Zijn coach, Phil Turner, begon bezorgd te raken en ontdekte dat er een busongeluk was geweest op de route waar Liam vaak rende. Deze verteld;
“Op dit moment is Liam’s herstel onzeker en kan hij mogelijk zes weken in het ziekenhuis moeten blijven. Omdat zijn inkomsten afkomstig zijn van coaching en vechten, is er een GoFundMe-pagina opgezet om hem te ondersteunen en voor zijn gezin te zorgen terwijl hij niet kan werken”, zegt Turner.
De GoFundMe-campagne heeft bijna het streefbedrag van £30.000 bereikt, en Liam heeft op Instagram zijn dankbaarheid geuit voor de steun die hij heeft ontvangen van vrienden en fans.
Meest gelezen
“Ik kon het niet stoppen” – Robert Valentin pakt eerste UFC-winst en barst in tranen uit
Brian Hooi wint gevecht in Curaçao na explosieve staredown – “Hij wilde oorlog”
