‘Laag bij de grond!’ Glory kampioen Abena slaat terug naar haters
16/07/2023 16:50
Laatst geüpdatet 08/05/2026 14:30
Donegi Abena miste door ziekte zijn titelverdediging recentelijk tegen uitdager Tarik Khbabez, deze ging daarop voor de interim titel en claimde deze maar de rivaliteit is nog niet over.
Tegen Champstalk spreekt Abena over alle kritiek die hij kreeg over het afzeggen van zijn partij tegen Khbabez en de geruchten en roddels de er ontstonden. Zo was Abena slecht een dag voor zijn afzeggen nog actief op social media en poste een aantal foto’s.
Het waren vooral de foto’s die op commentaar konden rekenen omdat daar uit zou blijken dat Abena zich zou hebben aangesteld. Echter nu Khbabez de interim titel heeft zegt Abena klaar te zijn voor een gevecht om orde op zaken te stellen.
Meest gelezen
Chico Kwasi
Donovan Wisse en Kwasi botsen voor Glory titelgevecht: “Hij praat, ik lever”
20 april 2026 | 17:48
k-1
Keiharde knock-out beslist K-1-ticket gevecht in Utrecht – “Nieuwe generatie staat op”
20 april 2026 | 06:54

5 reacties
tim36 +275
Ik heb de geruchten gehoord dat Abena zich aanstelde, maar we weten allemaal dat sociale media niet altijd de realiteit weergeven. Hij verdient het voordeel van de twijfel. Ik ben zo klaar voor deze rematch!
kickboxkoning89 +531
Niet cool dat mensen meteen aannemen dat Abena zich aanstelde. Ziekte is onvoorspelbaar en kan iedereen overkomen. Ik hoop dat hij snel herstelt en zich opnieuw kan bewijzen in de ring.
eline76 +296
Het lijkt erop dat Abena een sterke wil heeft om terug te komen en zijn titel te verdedigen. Ik kan niet wachten om dit gevecht te zien! Als hij inderdaad ziek was, dan is het bewonderenswaardig om te zien hoe snel hij zich heeft hersteld.
k1champ66 +438
De rivaliteit tussen Khbabez en Abena is echt intens! Het maakt de komende gevechten alleen maar spannender. Ik vind het jammer dat Abena zijn titelverdediging heeft gemist, maar ik ben blij om te horen dat hij bereid is om te vechten voor wat van hem is.
grapplingguru49 +334
Ziekte is geen grapje en ik hoop dat Abena volledig hersteld is voordat hij weer de ring betreedt. Het zou een groot verlies zijn als hij zijn gezondheid zou riskeren voor een gevecht. Laten we hopen op een eerlijk gevecht tussen Khbabez en Abena in de toekomst.