Bokskampioen Canelo Alvarez is de ‘golddiggers’ spuugzat

alvarez

Hij is er helemaal klaar mee, meervoudig bokskampioen Canelo Alvarez.

alvarez-63d01f1c569b7

De Mexicaanse superster Saul ‘Canelo’ Alvarez was duidelijk in zijn uitspraken nadat hij had toegegeven dat hij het moeilijk vindt om tegenstanders te vinden, simpelweg omdat ze ‘giga bedragen vragen om met hem in de ring te stappen.

De Mexicaanse bokser heeft gezegd dat dit op dit moment het grootste probleem is bij het bereiken van een overeenkomst voor zijn gevechten. Canelo keert terug naar de ring op 2 mei, als onderdeel van Cinco De Mayo-weekend.

Diep in de buidel tasten

Er waren aanbiedingen gedaan aan super middengewicht wereldkampioenen Callum Smith en Billy Joe Saunders maar beide weigerden omdat zij meer geld wilden om te vechten. Vorig jaar betaalde Canelo flink wat geld aan zijn tegenstanders.

Daniel Jacobs ontving en Sergey Kovalev ontvingen ongeveer $ 12 miljoen om tegen Canelo te knokken in 2019. “Ik ben het spuugzat zegt Canelo, ik wil vechten maar de tegenstanders laten het afweten. Ik ga vechten op 2 mei en we zullen de tegenstander aankondigen want die komt er gegarandeerd. “

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *