MMA-KAMPIOEN: ‘UFC brengt voor geld gezondheid in gevaar’
Bellator MMA-kampioen Patricio Freire vindt dat de UFC onverantwoord bezig is.

Patricio Freire is een van de meest ervaren vechters van Bellator. Een dubbele kampioen bij Lichtgewicht en Vedergewicht met vijf totale titelverdedigingen is Freire meer dan ervaren.
Op het beleid van de steenrijke UFC om door te willen vechten tijdens de corona pandemie heeft Freire flink wat commentaar. “Als het mijn geld was en als ik miljardair was, zou ik doen wat Bellator doet”, zegt Freire.
UFC zijn geldwolven
Bellator schortte al haar events op tot nader order om vechters, officials en publiek niet in gevaar te brengen. Toch lijkt de UFC daar anders over te denken bedacht een vecht eiland, en donderdag werd bekend dat het UFC 249 event op 9 mei in Jacksonville zal plaatsvinden.
“Ik zou net als Bellator doen, wachten tot de markt reageert en wanneer de regering alles opent, wanneer je vechters uit andere landen kunt invliegen, oké. Als die mogelijkheid echt is, laten we dan een evenement houden. Nu kan dat niet de UFC maakt alleen lawaai voor de media, maakt een hoop lawaai en verdient geld. ”
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
