Judo Grand Slam Baku: Noel van ’t End vs Jesper Smink
Dit weekend is de Grand Slam in Baku, de vierde Grand Slam van het jaar.

Het Nederlandse team komt van 10-12 mei in actie in de hoofdstad van Azerbaijan. Interessant is het vervolg in het gevecht om een Olympische ticket tussen Guusje Steenhuis (2) en Marhinde Verkerk (10) waar Steenhuis toch een lengte voorsprong heeft.
Bij de heren is de strijd tussen Noël van ’t End (7) en Jesper Smink (20) van belang in de klasse tot 90kg. Roy Meyer die de vorige Grand Prix in Antalya won, zal wederom proberen om punten te pakken om hoger te komen dan Henk Grol.
Selectie Nederlandse equipe
Meyer staat tiende, Grol elfde maar Grol komt niet uit in Baku. Alle bovenstaande atleten komen op zondag in actie.
Dames: Amber Gersjes (-48 kg), Sanne Verhagen, Margriet Bergstra (-57 kg), Juul Franssen, Sanne Vermeer (-63 kg), Guusje Steenhuis en Marhinde Verkerk (-78 kg). Heren: Frank de Wit (-81 kg), Noël van ’t End, Jesper Smink (-90 kg), Michael Korrel (-100 kg) en Roy Meyer (+100 kg).
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
