UFC Baas Dana White toegevoegd aan Trump’s economische taskforce
De Amerikaanse president Donald Trump voegt Dana White toe aan de economische taskforce om het land weer in goede banen te leiden.

Naast White heeft Trump ook Vince McMahon van de pro Wrestling organisatie WWE toegevoegd aan zijn team van adviseurs om de Amerikaanse economie te helpen herstarten.
White, de UFC-president, en McMahon, maken deel uit van een grote groep professionele sportbondshoofden die zullen samenwerken in de adviesraad van president Trump terwijl hij ernaar streeft Amerika te helpen uit de brand te helpen na de coronavirus pandemie.
Gewoon doorgaan
Het is geen geheim dat White en Trump al bijna twintig jaar goede vrienden zijn. Fans vinden dit nieuws misschien op het eerste gezicht verrassend, maar gezien hun vriendschap is het niet helemaal verrassend.
White is al weken onvermurwbaar dat het 9 mei event van de UFC doorgaat ondanks het coronavirus die de wereld teistert. Ondertussen is McMahon en de WWE doorgegaan met het organiseren van evenementen in Florida, waar de WWE als een essentiële industrie wordt beschouwd.
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
