SINGAPORE POTDICHT: Nederlandse ONE Championship vechters in de problemen?

singapore

Singapore de thuisbasis van vechtsport organisatie ONE Championship houdt het land langer gesloten.

singapore-63d01e27d3b66

ONE Championship die een groot aantal Nederlandse vechters in haar vechters stal heeft, zal tot juni geen grote events in Singapore kunnen houden met publiek ivm het coronavirus. Er mogen ook geen buitenlanders het land in, en Singaporese burgers moeten verplicht in quarantaine als zij terugkeren uit het buitenland.

Geld problemen

Op de site van ONE Championship staat het eerstvolgende event ONE: Dreams welke gehouden wordt in Singapore groots aangekondigd. Deze wordt gehouden op 1 mei aanstaande, niet duidelijk is of deze doorgaat.

Mocht deze doorgaan dan zullen er dus hoogstwaarschijnlijk geen Nederlanders vechten, ook niet op volgende events van ONE. Hoe ONE hiermee om zal gaan is niet duidelijk, ook is niet bekend of de vechters gecompenseerd worden voor de tijd dat zij stilzitten.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *