Rooie gast MEPT pestkop KO! ‘Leeft ie nog?’
De wereld verhard en het lijkt er op dat een groot aantal mensen overgaan tot geweld. Dagelijkse beelden in de journaals zijn daar getuigen van, maar wat doe je als je gepest wordt?
Die vraag stellen velen zich, wat zou ik doen als ik gepest wordt sla ik terug of druip ik af. Soms is het beter weg te lopen, maar als je het je teveel wordt kun je anders beslissen. Beelden van een jongen met rood haar die naar verluidt een pestkop bruut KO sloeg gaan viraal op het net en social media.
Kwelgeest
Ogenschijnlijk genoeg van zijn kwelgeest haalt de jongen die gepest werd om zijn rode haar uit. De klap komt hard aan en zijn rivaal klapt op de straat. Even blijft iedereen staan kijken tot omstanders tot actie komen. ,,Leeft ie nog”, vragen bezorgde personen zich af.
Laat een ding duidelijk zijn vechten doe je het liefst in de gym of de ring, er kleven immers gevaren aan.
Meest gelezen
Guskov stapt in met 12 dagen notice: wat staat er op het spel in Abu Dhabi?
Fury weegt 26 pond minder dan Wach: unieke primeur voor de Gypsy King
Drie oogoperaties wakker ondergaan: Aspinall over zijn ergste pijn ooit
K-1 Dontaku: De Vries heerst als hoofdevenement met knockout
