NK Boksen: Lacruz en Fontijn beiden Nederlands kampioen

fontijn

Enrico Lacruz en Nouchka Fontijn hebben bij het NK boksen in Rotterdam laten zien dat zij hun olympische status waard zijn. Beiden werden tot Nederlands kampioen gekroond.

fontijn-63d023c312386

Lacruz (-64 kg) was in de finale te sterk voor Ferenc Soepboer, Fontijn (-75 kg) was te sterk voor Davina Michel uit Frankrijk. Chelsey Heijnen won tegen de Française Fanny Galle en werd hierdoor eveneens kampioenswaardig bevonden.

Max van der Pas, die lid is van de kernploeg van de Nederlands boksbond, verloor in de klasse tot 75 kilogram van Zekaria Elhaj. Roy Korving (-91 kg) pikte de titel voor de neus van het grote Kilat Hallie weg. Stanley Koemans zegevierde over Donovan Vroom bij de superzwaargewichten (+91).

Afzegging

Veelvoudig kampioen Peter Müllenberg, moest afzeggen voor het NK wegens ziekte, hij as geveld met een flinke koorts.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *