Nieuwe datum voor boks titelgevecht na ernstig geweldsincident

habazin

Er is eindelijk een datum gepland voor het wereldtitel gevecht tussen Claressa Shields en Ivana Habazin.

habazin-63d01faae9219

De langverwachte botsing tussen de onbetwiste vrouwelijke middengewicht kampioen Claressa Shields en voormalig kampioen Ivana Habazin is verplaatst naar vrijdag 10 januari in het Ocean Casino Resort in Atlantic City, N.J., met live-uitzending op SHOWTIME.

Shields en Habazin zullen vechten voor de vacante 154-pond wereldtitels van de WBC en WBO, terwijl Shields geschiedenis probeert te schrijven, door wereldkampioen te worden in drie divisies.

Bejaarde coach

Shields en Habazin waren gepland om te vechten op 5 oktober in Flint, Mich. De wedstrijd werd opgeschort na een ruzie bij de officiële weging die resulteerde in de zware mishandeling van de coach van Habazin, James Ali Bashir.

Later werd een familielid van Shields opgepakt die bekende de bejaarde coach van Habazin te hebben aangevallen. In een Instagram verklaarde Shields later dat de coach obscene taal richting haar zus uitte, wat leidde tot de chaotische scène in de lobby van het Dort Event Center.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *