MMA-vechter Cris Cyborg eist publiek excuus van UFC-baas
Cris Cyborg eist publieke verontschuldigingen van UFC-baas Dana White en presentator Joe Rogan.

Afgelopen weekend vocht Cyborg haar laatste wedstrijd voor de UFC, echter verliep dit niet zonder slag of stoot. De voormalig vedergewicht kampioen Cyborg is niet blij met de recente opmerkingen die UFC-president Dana White over haar heeft gemaakt.
Ze is ook niet bijzonder tevreden over UFC-commentator Joe Rogan, die enige controverse genereerde voor zijn controversiele commentaar op haar UFC 240-overwinning op Felicia Spencer. Dit zijn niet de eerste problemen die Cyborg heeft gehad met White en Rogan.
Excuses zijn gewenst
Beide mannen hebben eerder een aantal behoorlijk verwerpelijke opmerkingen gemaakt over de getalenteerde vechter. En nu wil ze dat zij zich verontschuldigen en wel publiekelijk. In feite zegt Cyborg dat het opnieuw ondertekenen bij de UFC afhankelijk is van het ontvangen van deze excuses.
De uitlatingen van White en Rogan waren dan ook niet mis. “Elke vrouw verdient het recht om te gaan werken in een omgeving zonder seksuele intimidatie, online pesten en intimidatie op het werk,” schreef Cyborg in een tweet. OF White en Rogan publiekelijk door het stof gaan moet nog blijken.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
