Karateka’s sportschool Alken geselecteerd voor EK Karate Denemarken
Goed nieuws voor Karateschool Alken deze levert niet éen maar twee deelnemers voor het aankomende EK Karate -21 van het WKF te Aalborg Denemarken 2019.

Demi Oidtmann komt uit voor Nederland in de klasse cadetten -54, en Sammy Schippers in de klasse Junioren -68. Dat dit mooie resultaat na een periode van doelgerichte training door Shihan Roger Alken niet zo maar uit de lucht komt vallen, blijkt wel uit de eerder behaalde resultaten.
In het verleden boekte karateka’s van de sportschool succes op grote toernooien waar aantal keren edelmetaal werd behaald onder andere door Xavier Kohlen die in 2008 onder de bezielende leiding van Roger Alken Europees kampioen werd.
Voormalig leerlingen
Ook de voormalige jarenlange leerlingen van Hub en Roger Alken, Gino Filippe uitkomend in de klasse cadet -63 van Fight Vision Sittard en Kain vd Dussen uitkomend in de klasse junioren -55 van Karate team Timmermans te Heerlen zijn voor dit EJK geselecteerd.
Het Limburgse Jeugd Karate bij Karateschool Alken is een van de top opleidingen niet alleen te zien aan de goede resultaten die de diverse karateka’s behalen, maar de sportschool staat wereldwijd hoog aangeschreven.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
