Jeugdig kickbokstalent Amira Tahri in Nike commercial

amira-tahri

De Rotterdamse Amira Tahri is een van Nederlands grootste kickboks talenten.

amira-tahri-63d021302e3ba

Ze is pas 9 jaar oud en heft maar liefst drie wereldtitels op haar naam, Amira Tahri. Eerder dit jaar veroverde zij haar derde titel in het Franse Orchies. Het jonge meisje wat kickboksen leeft en ademt is nu ook door het wereldwijde bekende sportmerk Nike ontdekt.

Amira is dan ook te zien in een commercial van Nike, wat niet alleen voor de jonge kickbokser als een erkenning kan worden gezien maar ook voor het kickboksen.

De toekomst van het kickboksen

Amira timmert al jaren hard aan de weg. Niet alleen in de ring, maar ook daarbuiten. Zo is ze populair op Instagram, waar ze al over de 38.000 volgers heeft.

Onlangs werd Amira tweede in de Kleurrijke Top 100. Zij eindigde net achter Ajax-voetballer Hakim Ziyech. ‘In een tijd van Playstation en Fortnite-verslavingen onder de jeugd is Amira een verademing’, had de jury gezegd. Ook geeft Amira clinics op scholen en vechtsportgala’s.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *