GEGARD MOUSASI: Israël Adesanya zou ‘een goed gevecht’ voor mij zijn

mousasi

De Nederlandse top MMA-vechter Gegard Mousasi gelooft dat Israël Adesanya ‘een goed gevecht’ voor hem zou zijn.

mousasi-63d01eae9e0d6

Mousasi, de voormalige middengewicht kampioen bij Bellator, zegt dat hij trainde met mensen die tegen Adesanya vochten in zijn tijd bij Glory Kickboxing, en daarom denkt hij dat hij het hoofd kan bieden aan de UFC-kampioen.

Ik ken zijn stijl

In een interview met the Score, zegt Mousasi; “Het zou een goed gevecht voor mij zijn. Je moet geduld hebben en niet met hem te dichtbij vechten. Omdat hij dan kan counteren, ik ben goed in het op afstand vechten. Dat zou een geweldig gevecht zijn, want ik trainde met een paar jongens die hij bij Glory vocht en ik deed het heel goed tegen hen.”

Hij weet waar hij over spreekt, Mousasi vocht voorheen bij de UFC, waarvan de fans vonden dat hij een titelkans had verdiend. Echter liep dit anders, bij Bellator is hij beter op zijn plek en heeft laten zien dat hij een ware kampioen is. Maar een gevecht tussen hem en Adesanya zou voor velen een kers op de taart zijn.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *