Beruchte vechter sluit zich aan bij grote motorclub
Marcin Różalski, de Poolse vechter die onder andere bekend is om zijn vele tatoeages. Heeft zich aangesloten bij motorclub Bad Company. De vechters is zelfs tot president gemaakt van het nu nog Hangaround chapter van de club.
Topvechter Różalski, die een groot verleden heeft als kickbokser en MMA-vechter kwam de afgelopen tijd veelal in actie bij het Poolse KSW. Zijn laatste bare knuckle gevecht met UFC-veteraan Josh Barnett vorig jaar oktober, liep niet goed af voor de Pool.
Dikke knock-out
Barnett sloeg Różalski knock-out in de tweede ronde van hun gevecht tijdens het Genesis 1 evenement in Lodz. Via Instagram is te zien dat Różalski is aangenomen bij de Motorclub. Die ook de oprichting van haar nieuwe afdeling aankondigde op haar Facebook.
? ZIE OOK ?
https://www.vechtsportinfo.nl/nieuws/mma-nieuws/holloway-sloopt-kattar-in-5-ronden-durend-bloedbad-video/
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
