Fans balen! UFC 313 event verliest spektakelgevecht – wie vecht er nu?

ufc-vechter-67bdc965a4425

Dan Hooker moet zijn geplande gevecht met Justin Gaethje afzeggen. Het gevecht, dat een van de meest verwachte knalpartijen van het jaar zou worden, stond gepland als co-main event op 8 maart in Las Vegas.

De Nieuw-Zeelandse vechter maakte het nieuws bekend via het YouTube-kanaal van zijn dochter. “Papa had een gevecht, of zou een gevecht hebben, maar ik heb mijn poot gebroken,” grapte Hooker, verwijzend naar een handblessure. Het nieuws werd later bevestigd door MMA-verslaggever Benny P.

Fans balen van geannuleerd spektakelgevecht

Het is een bittere tegenvaller voor fans, die uitkeken naar een explosieve confrontatie tussen twee van de meest spectaculaire vechters in de UFC. Gaethje, bekend om zijn agressieve stijl, heeft al acht keer de Fight of the Night-bonus gewonnen. Hooker stond drie keer in zo’n gevecht en staat bekend om zijn harde gevechten.

Het duel had vuurwerk moeten opleveren, maar door de blessure van Hooker lijkt dat nu van de baan.

Fiziev biedt zich aan als vervanger

MMA-vechter Rafael Fiziev liet er geen gras over groeien en bood zich direct aan als vervanger. Hij heeft nog geen bevestiging gekregen van de UFC, maar hoopt op de kans om Gaethje te vervangen.

Het is nog onduidelijk of de UFC Gaethje op de kaart van UFC 313 houdt of het gevecht met Hooker op een later moment opnieuw inplant.

Fans wachten gespannen af of de organisatie snel een oplossing vindt.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *