🎥 The Gorilla scoort spinning kick ‘KO’ in 25 seconden tijdens LFL 8 in Amsterdam
14/03/2023 08:00
Laatst geüpdatet 09/05/2026 03:30
Nikita ‘The Gorlilla’ Leshukov maakte haast met het uitschakelen van zijn opponent Tayron Chavarro tijdens LFL 8 in Amsterdam afgelopen weekend. Een spinning kick maakte in 25 sec een einde aan de wedstrijd.
Levels Fight League is een Nederlandse MMA-organisatie welke hard aan de weg timmert. Afgelopen weekend werden de vecht fans getrakteerd op een aantal topgevechten die plaatsvonden in de Gashouder in Amsterdam.
Knock-out viel voordat het publiek met de ogen kon knipperen
Het gevecht tussen Leshukov en Chavarro was snel voorbij, voordat het publiek met de ogen kon knipperen was de knock-out al gevallen door een achterwaartse trap van Leshukov.
Met de winst promoveert Leshukov naar 2-0-0, en alhoewel hij een aanstormend talent is lijkt de Fransman een grote toekomst te wachten in de MMA-wereld.
Meest gelezen
Alex Pereira
Glory-kampioen bereidt UFC-ster Gane voor op Pereira – “Dit is geen toeval”
21 april 2026 | 06:44
Khamzat Chimaev
“Overleef je, dan krijg je $200.000” – UFC-ster Chimaev daagt olympiërs uit
20 april 2026 | 19:42
MMA
“Ik kon het niet stoppen” – Robert Valentin pakt eerste UFC-winst en barst in tranen uit
19 april 2026 | 23:07
