Bellator MMA Kampioen Cris Cyborg sloopt tegenstander
Arlene Blencowe had geen schijn van kans tegen de doorgewinterde Cris Cyborg die voor het eerst haar Bellator vedergewicht titel voor vrouwen verdedigde. Dit was de eerste overwinning van Cyborg via submission na 25 professionele gevechten.
Slopen is de missie
Cyborg die vanaf start vol op Blencowe in hakte liet zien waarom zij een van de beste vrouwelijk vechters van de wereld is. In wat begon als een rondje stoten en trappen uitdelen eindigde op de grond waar Cyborg alle lucht uit Blencowe kneep.
.@CrisCyborg is making every shot count!#Bellator249 #MMA #Bellator pic.twitter.com/xh6AxVQpmI
— BellatorMMA (@BellatorMMA) October 16, 2020
Cyborg domineerde Blencowe van start tot finish. Cyborg, een van de meest dominante vechters in de MMA-geschiedenis is een voormalig UFC-kampioen. Cyborg verliet de UFC en tekende bij Bellator na een overwinning op Felicia Spencer in 2019.
Total. Domination.
The featherweight title has been defended and @criscyborg gets her first win by submission. pic.twitter.com/qaA6PsJEe2
— CBS Sports Network (@CBSSportsNet) October 16, 2020
Meest gelezen
Glory-kampioen bereidt UFC-ster Gane voor op Pereira – “Dit is geen toeval”
“Overleef je, dan krijg je $200.000” – UFC-ster Chimaev daagt olympiërs uit
“Ik kon het niet stoppen” – Robert Valentin pakt eerste UFC-winst en barst in tranen uit
