Rechter laat Badr Hari gaan – OM is woedend! Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Rechter laat Badr Hari gaan – OM is woedend!

Rechter laat Badr Hari gaan – OM is woedend!

Kickbokser Badr Hari is vrijgelaten, maar blijft verdachte in een mishandelingszaak. De 40-jarige vechter moest woensdag voor de rechter-commissaris verschijnen, die besloot dat hij niet langer vast hoefde te zitten.

Het Openbaar Ministerie wilde juist dat hij langer vast bleef. Hari werd afgelopen zondag opgepakt.

Mishandeling bij ex-partner vastgelegd op camera

Zondagmiddag bracht Hari zijn vijf kinderen naar zijn ex-partner. Wat een normale overdracht had moeten zijn, liep uit de hand. Volgens getuigen sloeg Hari haar in de deuropening.

Beveiligingscamera’s hebben alles vastgelegd. Dit bewijsmateriaal speelt een grote rol in de zaak.

Politie grijpt direct in na aangifte

Na het incident volgde een aangifte, waarna de politie snel handelde en Hari arresteerde. Hij werd de afgelopen dagen verhoord over wat er gebeurd zou zijn. Justitie stelt dat er al langer signalen waren van mishandeling, maar pas nu kwam er een officiële klacht tegen hem.

Advocaat: ‘Een verstandige beslissing’

Hari’s advocaat, Cem Polat, noemt de vrijlating een ‘gedegen beslissing’. Wel moet Hari zich aan voorwaarden houden, maar wat die precies inhouden is niet bekendgemaakt.

Badr Hari vaker in opspraak door geweld

Dit is niet de eerste keer dat Hari negatief in het nieuws komt. In het verleden werd hij veroordeeld voor de mishandeling van zakenman Koen Everink tijdens Sensation White in de Amsterdam Arena.

Ook werd hij vervolgd voor een aanval op zijn ex-vriendin Rosa. Zij deed zelf geen aangifte, maar in berichten aan vrienden beschreef ze hoe Hari haar zou hebben mishandeld. Uiteindelijk werd hij voor dat incident vrijgesproken.

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws