Deze datum is voor Rico Verhoeven cruciaal – wordt het alles of niets?

rico-verhoeven-680551275155e

Rico Verhoeven staat voor een belangrijk moment. Op 14 juni vecht hij tegen Artem Vakhitov. Die datum kan zomaar het begin van het einde zijn. Of juist het begin van iets nieuws.

Rico is nog altijd Glory-kampioen in het zwaargewicht. Maar hij gaf eerder toe dat zijn passie voor kickboksen aan het afnemen was. Hij dacht eraan om andere dingen te doen. Toch lijkt het vuur weer aangewakkerd nu Vakhitov voor hem staat.

Remy Bonjasky noemt de uitslag al en Rico is het daar niet mee eens

Niet iedereen vindt Vakhitov een grote bedreiging. Remy Bonjasky, oud-topvechter, zegt zelfs dat het al vaststaat: Rico gaat winnen. Volgens hem is Vakhitov bewust gekozen als makkelijke tegenstander.

artem-vakhitov-67fcc1023254d

Rico is het daar totaal niet mee eens. Hij noemt Vakhitov een serieuze vechter. En hij weet dat als hij verliest, alles kan kantelen. Want als Vakhitov wint, krijgt hij meteen een belangrijke plek in Glory. Dan wordt de hiërarchie binnen de zwaargewichtklasse flink opgeschud.

Alles hangt af van die ene avond in juni

Als Rico wint, krijgt hij waarschijnlijk een wildcard voor het Glory-toernooi. Dat zou betekenen dat hij voorlopig nog niet stopt. Dan is er weer een duidelijk pad naar nieuwe gevechten.

Maar als hij verliest? Dan zou dit weleens zijn laatste grote gevecht kunnen zijn. De vraag blijft: is 14 juni het einde van een tijdperk, of de start van een nieuwe run?

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *