KNOCK-OUT VIDEO: Boksster in 7 seconden plat geslagen
Seniesa Estrada decimeerde Miranda Adkins in zeven seconden vrijdagnacht tijdens een bokswedstrijd in Californië.
DAZN USA zond het boksevenement live uit op 24 juli en het bevatte Seniesa Estrada’s zeven seconden durende vernietiging van Miranda Adkins.
Estrada en Adkins vochten in een junior vlieggewichtwedstrijd. De wedstrijd vond plaats in een leeg Fantasy Springs Resort Casino in Indigo, Californië.
Lekker slapen
De jonge Estrada, die de WBC Silver-titel heeft, was ongeslagen en ging de wedstrijd in. Ze bleef ongeslagen toen haar gevecht met Adkins was afgelopen.
Tijd om zich in het zweet te werken kreeg Estrada niet amper, toen ze binnen enkele seconden de kin van Adkins vond. Estrada gaf haar tegenstander een flinke stoot en het gevecht was in maar liefst zeven seconden voorbij.
Meest gelezen
Bokswereld in shock: groot gala zaterdag noodgedwongen geschrapt na dopingzaak
“Stop met klappen incasseren” – oud-bokser waarschuwt vechters boven de 40
