996! UFC-ster Conor McGregor is met 1 vuist sterker dan 2

conor-mcgregor-67b644e779dbf

Conor McGregor heeft tijdens zijn verblijf in Italië een persconferentie georganiseerd voor Bareknuckle Boxing BKFC. Hij greep de kans aan om zijn eigen bier, Forged Irish Stout, te promoten.

McGregor staat bekend om zijn flair en wist opnieuw alle aandacht naar zich toe te trekken.

McGregor sluit deal met Conad Group en vecht juridische strijd aan

Naast het promoten van zijn bier heeft McGregor een samenwerking getekend met de Conad Group. Details over de deal zijn nog niet bekend, maar het lijkt een strategische zet om zijn merk verder uit te breiden.

Tegelijkertijd is hij verwikkeld in een juridische strijd. Hij heeft een beroep aangetekend tegen de uitspraak in zijn civiele zaak over seksueel misbruik.

Conor McGregor laat zijn kracht zien in Italië

Tijdens zijn bezoek liet McGregor opnieuw zien waarom hij een van de meest besproken vechters ter wereld is. Hij scoorde maar liefst 996 op een boksmachine, terwijl hij een mobiele telefoon in zijn hand had.

Dit zorgde voor veel verbazing en bewondering bij omstanders.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *