MMA-vechter Francis Ngannou dreigt met vertrek bij UFC

overeem-ko

Het blijkt dat MMA-vechter Francis Ngannou en de UFC niet op vriendschappelijke voet staan met elkaar.

overeem-ko-63d01fee972b3

Ngannou won drie gevechten op rij in vindt dat zijn volgende gevecht zou moeten zijn voor de UFC zwaargewicht titel. Echter lijkt de UFC daar anders over te denken en zien liever een derde gevecht tussen Stipe Miocic en Daniel Cormier.

ZIE OOK >> Jairzinho Rozenstruik daagt Francis Ngannou uit

Dat Nagannou niet blij is met de UFC en hun matchmaking beleid steekt hij dan ook niet onder stoelen of banken en dreigt zelfs op te stappen als hij geen kans krijgt op een titelgevecht. “Ik heb misschien opties. Ik kan zo niet blijven doorgaan,”zegt de vechter.

Andere voorkeur

“Ik vroeg naar de titelkans,” zei Ngannou in een recent interview. Maar ze zeiden dat ze een trilogie hebben tussen Stipe Miocic en Daniel Cormier en ze weten niet precies wat er gaat gebeuren omdat Miocic herstellende is van een oogletsel. Daar staan we dus nu.”

Ngannou reageerde positief op de uitdaging van de ongeslagen zwaargewicht Jairzinho Rozenstruik, die Ngannou uitdaagde na zijn knock-out winst op Alistair Overeem afgelopen zaterdag bij UFC op ESPN 7.

Geen opties

“Op dit moment heb ik niet veel opties, dus ja, ik ben geïnteresseerd. Hij maakte zichzelf heel duidelijk en luid over zijn verlangen om tegen me te vechten. ” Het ziet er naar uit dat de UFC Nagannou wat moet gaan bieden of hij vertrekt.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *