Nederlandse topkickboksers in 8-man zwaargewicht toernooi
Tijdens een 8-man zwaargewicht toernooi gepland voor volgende maand in Roemenië, zal Ismael Lazaar (die nog steeds in Nederland is geschorst), de ring in gaan.

Op OSS Fighters 05 Gentlemens Tournament welke gehouden wordt de Polivalenta hal in Boekarest, op 8 februari, zal naast Lazaar, de Nederlander Fabio Kwasi van het bekende Mikes Gym deelnemen.
Er valt maar liefst €35.000 te verdelen tussen de 8 atleten uit verschillende landen. Lazaar is al eerder uitgeweken naar het buitenland in de periode van 4 jaar die hij geschorst is na zijn wedstrijd tegen GLORY Kickboxing kampioen Rico Verhoeven.
Wedstrijdritme behouden
In Macau vocht Lazaar een loodzware wedstrijd uit die bijna 10 minuten duurde zonder pauze tegen UFC veteraan Mark Godbeer. De partij eindigde in onbeslist.
ZIE OOK >> Ismael Lazaar in loodzware kickboks wedstrijd
Door de opgelegde schorsing in 2018 moest Lazaar zich destijds afmelden voor een wedstrijd om de Enfusion zwaargewicht wereldtitel tegen Luis Tavares.
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
