Kickbokser Van den Ent: ‘Dit gaat een staartje krijgen’
Hij is niet blij, en dat lijkt op zijn zachtst gezet. Kickbokser Regilio van den Ent, hij velt zich bestolen van zijn overwinning.

“In de eerste ronde gaf ik mijn tegenstander 8 tellen, tweede ronde verloor ik en de derde ronde ging gelijk op, “zegt Van den Ent op Facebook. De kickbokser stond in Italie in de ring tijdens Enfusion Roma waar had het nakijken.
“Naar mijn idee was de partij daar al klaar en had ik gewonnen. Toch een extra ronde, waarin ik overtuigend meer punten scoorde dan de tegenstander maar toch verloor ik de partij en won de Italiaan. Dit gaat nog wel een staartje krijgen. “
Hard getraind
Van de Ent vervolgd: “Ik heb gelezen dat ik me beter moet verdiepen in de regels van de bond en dat ik niet de ring uit moet lopen omdat mijn tegenstander ook hard traint. ” Hiermee verwijzend naar een post op Facebook.
LEES OOK: Nederlandse kickboksers bestolen van winst
Dat Van den Ent het er niet bij laat zitten is duidelijk. Niet alleen Van den Ent voelt zich bestolen ook collega vechter Boubaker El Boukari ondervond hetzelfde lot. Ook hij kreeg een extra ronde voor de kiezen en verloor, terwijl bronnen melden dat hij overduidelijk gewonnen zou hebben.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
