MMA-vechters kunnen elke ziekte en virus aan?

MMA

Als je Mixed Martial Arts beoefend hoef je niet bang te zijn dat je ziek wordt

mma-63d01df57d7a0

Het klinkt misschien nogal als een beladen bewering maar MMA-vechters zouden gewapend zijn tegen ziekten en virussen. Althans volgens een artikel op de website MMA UNO.

In het artikel wordt gesteld dat MMA-vechters door de intensieve trainingen zich wapenen tegen allerlei virussen en ziekten. De site beroept zich onder andere op onderzoeken gedaan in de tweede helft van de 20e eeuw door belangrijke universiteiten.

Positieve instelling telt mee

De oefeningen veroorzaakt een toename van de hoeveelheid en kwaliteit van witte en rode bloedcellen in het bloed en maakt neurotransmitters (serotonine) vrij die een positieve stemming bevorderen.

Niet alleen het lichamelijke aspect bevordert een afweer maar ook de geestelijke positieve gesteldheid die een MMA-vechter ontwikkeld. In feite zou dit voor alle vechtsporters gelden aldus het artikel. Bent u het er mee eens?

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *