GLORY Kickboxing 7 jaar: ‘Bedankt voor de steun’

Glory

De kickboks organisatie GLORY bestaat 7 jaar en dat laat zij niet zomaar ongezien voorbij gaan.

glory-63d02249d3266

Op social media bedankt de organisatie dan ook de trouwe fans: “Bedankt aan de beste fans voor het helpen doorgaan met het neerzetten van de beste shows in de kickboks wereld!”

Een mooi gebaar van GLORY naar haar fans, de organisatie is in de 7 jaar van haar bestaan uitgegroeid tot de grootste als het aankomt op het organiseren van kickboks events wereldwijd. Toch heeft de organisatie er geduchte concurrentie bijgekregen vanuit Azië.

Badr vs Rico

ONE Championship is een snel groeiende vechtsport organisatie die nu nog veelal in Azie actief is maar naar verluidt in 2020 haar expansie naar Amerika en Europa zal maken. Ook het welbekende Enfusion welke zich internationaal uitbreidt is een van de collega organisaties die het goed doen.

ZIE OOK >> Badr Hari tekent nieuw contract met GLORY Kickboxing

GLORY blijft zich echter verder ontwikkelen en tekende onlangs een hernieuwd contract met Badr Hari, van hem wordt verwacht dat hij een rematch zal vechten tegen ongeslagen wereldkampioen bij GLORY Rico Verhoeven dit jaar in december. Echter heeft Verhoeven nog steeds geen nieuw contract en zal het geen titel gevecht zijn.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *