Bandexamens Taekwondo bij Sportcentrum Tapia in Oss (video)
Dinsdag 4 december werd bij Sportcentrum Tapia in Oss het laatste Taekwondo bandexamen van dit jaar gehouden. Maar liefst 43 deelnemers deden mee, verdeeld in twee groepen.

Vanaf vier uur ’s middags waren eerst de lagere banden aan de beurt bij de jeugd die variëren van wit tot en met groen. Om half zeven s’avonds kwamen de hogere banden en volwassen aan de beurt.
Examen
Voor de eerste groep was er onder andere een theoretisch mondeling examen waarbij de kandidaat Koreaanse Taekwondo termen moet kennen, zoals dobok en dojan. Het examen bestond verder uit een verplichte vorm, techniek, sparren en een breektest. Voor de hogere banden was het enige verschil dat het theoretisch examen schriftelijk werd afgenomen.
Sportcentrum Tapia probeert drie keer per jaar de mogelijkheid te creëren voor de Taekwondo leden om deel te nemen aan een bandexamen.
[KGVID]https://www.vechtsportinfo.nl/wp-content/uploads/2018/12/Tapia4-12-18.mp4[/KGVID]
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
