Top kickbokser Jorina Baars tekent bij ONE Championship
De ongeslagen Nederlandse kickbokser lijkt het eerste vrouwelijke vedergewicht te worden in de selectie van de organisatie.

Baars heeft drie keer gevochten voor Bellator Kickboxing en heeft een indrukwekkende carrière. Zij is de huidige Lion Fight 147lbs-kampioen. Baars versloeg in 2014 op de voormalige UFC-vedergewichtkampioen Chris Cyborg in een kickbokswedstrijd.
In Nederland en ook internationaal was er haast geen tegenstander voor Baars te vinden. Er zou een gevecht komen met Anissa Haddaoui, welke een rematch zou moeten zijn maar deze ging tot tweemaal toe niet door.
Graag tegen Cris Cyborg
“Ik ben hier bij ONE Championship omdat de beste vechters ter wereld hier vechten. Het is een eer om onder zoveel legendes van vechtsporten te zijn. Ik wil vechten met de beste van de wereld en ik zal met iedereen vechten. Als de sterren op één lijn liggen, zou ik het niet erg vinden om weer tegen Cris Cyborg te vechten, “zegt Baars.
ZIE OOK >> Tarik Khbabez verslaat Anderson Silva in titanenstrijd
ONE Championship zet regelmatig het atoomgewicht en de lichtgewicht wedstrijden van vrouwen over het hele spectrum van Muay Thai, kickboksen en MMA neer. Er zijn ook een handvol vrouwelijke vlieggewicht-wedstrijden geweest, maar er is nog geen weltergewicht wedstrijd. Wanneer Baars haar ONE debuut maakt is nog onbekend.
Meest gelezen
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
