Politie schiet man dood die wapen trok tijdens bokswedstrijd (video)
15/11/2020 23:51
Laatst geüpdatet 13/05/2026 09:20
De politie reageerde zaterdag op meldingen van roekeloos rijden in een industriegebied. Er werden schoten gehoord die vanuit een pakhuis bleken te komen.
In het pakhuis was een bokswedstrijd aan de gang met een aantal toeschouwers. Toen een politieagent het pand binnen trad zag hij een man die een pistool op de aanwezigen richte.
Dood
De neergeschoten man draaide zich richting de agent. Dit leidde er toe dat de politieagent gedwongen werd de man neer te schieten. Dit werd de bedreiger fataal .
Agenten vonden in het magazijn een persoon die niet-levensbedreigende verwondingen had opgelopen. Deze persoon is naar een plaatselijk ziekenhuis vervoerd. Waarom de man een wapen richte op het publiek is niet duidelijk.
Meest gelezen
Boks Nieuws
Bokswereld in shock: groot gala zaterdag noodgedwongen geschrapt na dopingzaak
21 april 2026 | 17:41
Boks Nieuws
“Stop met klappen incasseren” – oud-bokser waarschuwt vechters boven de 40
20 april 2026 | 23:11
Boks Nieuws
Rico Verhoeven zoekt pijngrens op voor grootste gevecht ooit –“Laat het branden”
20 april 2026 | 08:58
