Knockout video: Francis Ngannou verslaat Junior Dos Santos
Het publiek maakte tijdens UFC Minneapolis op zaterdag in het Target Center een snelle knock-out mee.
Junior dos Santos de voormalige UFC-zwaargewichtkampioen was de publiekslieveling. Maar Francis Ngannou had de rauwe slagkracht. Uiteindelijk was dat het enige dat van belang was.
Ngannou verbrijzelde dos Santos met een combinatie verpletterende stoten een rechtse hoek gevolgd door een links en een ander rechtse. Dos Santos zakte in elkaar en scheidsrechter Herb Dean greep in en stopte het gevecht om 1:11 in de eerste ronde.
Knockout koning Ngannou
Ngannou riep vervolgens om een kans op de zwaargewicht titel, waarin hij zei dat hij het tegen de winnaar vanDaniel Cormier vs. Stipe Miocic zal opnemen. Ngannou heeft drie opeenvolgende winsten, alles in de eerste ronde en op knockout gewonnen.
ZIE OOK >> Francis Ngannou wil boksen tegen Deontay Wilder
Dit is het derde gevecht dat Ngannou binnen 1:11 heeft gewonnen. Ngannou vocht een keer eerder voor de titel, wat leidde tot een unaniem beslissingsverlies tegen Miocic op UFC 220 in januari 2018.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
