Dana White: “Cejudo moet vedergewicht-titel verdedigen … of hij wordt gestript.”
Henry “The Messenger” Cejudo mag dan wel drie keer de 135 pond-titel hebben gewonnen, als hij die niet snel gaat verdedigen, zal hij gedegradeerd worden. President Dana White van de UFC is hier duidelijk over in een interview bij Tuesday’s Contender.
“Er spelen zich wat dingen af binnen de 135 pond divisie,” legt White uit na zijn serie Tuesday’s Contender. “Wij willen graag zien dat Cejudo zijn titel verdedigt tegen Benavidez. Benavidez verdient het en is er klaar voor, en het is het juiste om te doen. Wil of kan Cejudo niet, dan zal hij een van zijn riemen moeten opgeven.”
Benavidez vs Cejudo
Joseph Benavidez won eerder al van Cejudo in 2016 en is bezig aan een serie van drie keer winnen achter elkaar. “The Messenger” Cejudo heeft ondertussen vijf keer achter elkaar gewonnen, waarvan vier keer in de vedergewicht klasse.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
