Sitthichai en Allazov door naar ONE World Grand Prix finale
28/01/2022 22:00
Laatst geüpdatet 08/05/2026 14:40
Sitthichai Sitsongpeenong overweldigde David Kiria vandaag om in de ONE World Grand Prix, Chingiz Allazov te treffen. Allazov die Jo Nattawut Knock-out sloeg vandaag maakte korte metten met zijn rivaal.
Tijdens ONE: ONLY THE BRAVE vandaag in Singapore werd hard gestreden om de finale plek in de ONE Featherweight Kickboxing World Grand Prix. Het was Sitthichai die zegevierde over Kiria en deze te verslaan via unaniem besluit in hun halve finale gevecht.
Dit bericht op Instagram bekijken
Allazov verzekerde zich van de eerste plek in de finale met een eenzijdige sloop partij tegen Smokin’ Jo Nattawut. De scheidsrechter stopte het gevecht bij 1:55 in de eerste ronde. Waardoor Allazov zijn tweede opeenvolgende knock-out winst pakt. En een plek in de finale van het toernooi.
Meest gelezen
Boks Nieuws
Bokswereld in shock: groot gala zaterdag noodgedwongen geschrapt na dopingzaak
21 april 2026 | 17:41
Boks Nieuws
“Stop met klappen incasseren” – oud-bokser waarschuwt vechters boven de 40
20 april 2026 | 23:11
