Grigorian vs Semeleer: Kampioenen clash op Glory Rivals Antwerpen
Harut Grigorian, voormalig Glory weltergewicht kampioen treft op 21 mei Enfusion kampioen Endy Semeleer in Antwerpen.
Glory Rivals, een samenwerking tussen Glory Kickboxing, Enfusion en het Japanse Rise organiseert op 21 mei een evenement in de Lotto Arena, Antwerpen. Vandaag werd de eerste partij van aangekondigd en dat is er gelijk een van wereld formaat.
Grote namen
Grigorian regeerde als weltergewicht kampioen bij Glory en stond in 2020 voor het laatst in de ring bij de organisatie waar hij verloor van Jamie Bates. Semeleer een van de grootste kickbokstalenten en tweevoudig kampioen versloeg grote namen zoals de Thai, Superbon.
Nu zet Glory Rivals de twee topkickboksers tegenover elkaar. Verwacht wordt dat er de komende weken meerdere gevechten aangekondigd zullen worden. Om het event bij te wonen als Nederlandse fan moet je dus naar België afreizen.
Meest gelezen
Chico Kwasi boekt vijfde titelverdediging met shutout
Moeder Hari spreekt van familieconflict, advocaat ontkent fysiek geweld
Titelverdediging Kwasi centraal tijdens GLORY 109 in Rotterdam
Deniz Demirkapu en Miguel Trindade strijden om GLORY-titel
