Boksicoon Lucia Rijker opgenomen in Boxing Hall of Fame
Voormalig top boks en kickbokser Lucia Rijker wordt opgenomen in de International Boxing Hall of Fame

De Surinaams-Nederlandse Rijker schrijft geschiedenis met de opname in de International Boxing Hall of Fame (IBHOF), als een van de eerste vrouwen die een plek krijgen op de erelijst van het boksen.
Absolute topper
Rijker was jarenlang ongeslagen in zowel het kickboksen en boksen en stond bekend onder de bijnaam ‘The Dutch Destroyer’. Alle professionele wedstrijden waaraan Rijker deelnam schreef zij op haar naam.
ZIE OOK >> Lucia Rijker traint top bokser Cecilia Brækhus
In het weekend van 11 tot 14 juni zal Rijker officieel geëerd worden tijdens een speciale ceremonie in New York. De glansrijke carrière van Rijker bevat maar liefst 54 partijen waarvan er 39 op knock-out werden beslist.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
