Voormalig wereldkampioen boksen getroffen door slopende ziekte
De prostaatkanker bij voormalig bokskampioen Leon Spinks heeft zich verspreid.

Leon Spinks, de voormalig zwaargewicht kampioen boksen, lijdt aan prostaatkanker die zich naar zijn blaas heeft verspreid, zo meld USA Today na een gesprek met de vrouw van de bokser.
Bij de 66-jarige Spinks, werd in mei 2019 de ziekte vastgesteld, sinds die tijd is hij onderbehandeling geweest in het ziekenhuis en op kerstavond ontslagen om thuis verder de behandeling te ondergaan.
Alle vertrouwen
“Het gaat een lange weg worden en veel werk. Hij zal de behandeling van kanker poliklinisch hervatten. Maar we zijn vastbesloten en vastbesloten dat de Champ een comeback maakt !!!”, zegt Brenda Spinks.
Spinks verbaasde de wereld door bokslegende Muhammad Ali te verslaan in 1978. Ook won Spinks op de Olympische spelen een gouden medaille in 1976. Hij sloot zijn professionele carrière af met een record van 26-17-3 (14 KO’s)
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
