KNOCK-OUT VIDEO: Bloedstollend einde Muaythai gevecht
Tijdens ONE Championship A New Tomorrow welke vrijdag 10 januari gehouden werd in Bangkok, waren de knock-outs niet van de lucht.

Daar waar MMA-vechter Ma Jia Wen zijn eigen knock-out momentje kende met het linkerbeen van de scheidsrechter, was het Liam Harrison die Mohammed Bin Mahmoud in ronde 1 met drie knockdowns naar het canvas kreeg.
Licht uit
De Muaythai wedstrijd tussen Harrison en Bin Mahmoud werd uitgevechten met MMA-hanschoenen in plaats van bokshandschoenen. Deze zijn lichter en de impact is groter.
Echter waren het niet alleen de stoten van Harrison die zijn tegenstander klein kregen, maar ook de ellebogen veroorzaakte flink wat schade.
Bin Mahmoud liet zien best over een groot incasseringsvermogen te beschikken, echter werd de impact teveel na de derde knockdown en bleef hij bewusteloos op het canvas liggen.
DAMN. Liam Harrison destroys Mohammed Bin Mahmoud in R1 with three knockdowns. Fight was done after that left hook and especially those elbows. #ANewTomorrow pic.twitter.com/cIXd3aeI4t
— caposa (@Grabaka_Hitman) January 10, 2020
Meest gelezen
Fury-Joshua opnieuw onzeker na ruzie over locatie: Dana White reageert
Yousri Belgaroui jaagt bij Noche UFC op derde zege tegen Djorden Santos
Cormier lyrisch over Parnasse na UFC Paris: ‘Indrukwekkendste debuut ooit’
