Canelo Alvarez en Gennady Golovkin akkoord met 3e gevecht

Alvarez-vs-Golovkin

Naar verluidt zijn Canelo Alvarez en Gennady Golovkin “mondeling” een trilogiegevecht overeengekomen.

Alvarez-vs-Golovkin-63d01eb63f7a4

Hun eerste bokswedstrijd scoorde een gelijkspel, maar het was niet zonder controverse, waarbij de meesten van mening waren dat Golovkin de beslissing winst had moeten krijgen.

Volgens The Athletic, gaan de twee op 12 september voor de derde keer met elkaar de strijd aan. De locatie is waarschijnlijk het AT & T-stadion, dat net buiten Dallas ligt, hoewel er nog werk aan de winkel is om dit voor elkaar te krijgen.

Uitstel

Naar verluidt wil Canelo eerst tegen de Britse wereldkampioen Billy Joe Saunders boksen, hoewel hun oorspronkelijke gevecht van 2 mei aanstaande is uitgesteld wegens de coronavirus pandemie.

Wanneer Alvarez vs Golovkin 3 wordt officieel wordt aangekondigd is nog niet bekend.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *