Bokslegende Klitschko maakt hotel vrij voor medisch personeel
Topbokser Vladimir Klitschko bezit een groot hotel in Kiev.

Deze stelt hij nu geheel ter beschikking van medisch personeel welke coronavirus patiënten verzorgen. Deze vergeten groep wordt een hart onder de riem gestoken door Klitschko die van mening is dat deze groep niet krijgt wat ze verdiend.
Helpen
Klitschko maakt dit gebaar in navolging van de steenrijke eigenaar van Chelsea, Roman Abramovich die zijn Millennium Hotel in stadion Stamford Bridgeter beschikking stelt aan doktoren en verplegers. Oud-voetballers Gary Neville en Ryan Giggs dragen ook hun steentje bij.
Ieder stelt een van hun hotels in dienst van medici Hotel Football en The Stock Exchange, allebei in Manchester. Wereldwijd komen beroemdheden in het geweer tegen het verschrikkelijke virus welke al veel levens heeft geëist
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
