NK Karate -21: Limburgse overheersing, Schippers en Philippen prolongeren kampioenschap
24/11/2018 20:02
Laatst geüpdatet 11/05/2026 05:50
Op het open Nederlands kampioenschap is Sammy Schippers van Karate school Alken met overmacht en 0 punten tegen net als vorig jaar wederom regerend Nederlands Kampioen én Open Nederlands kampioen Karate -21 te Zoetermeer.

Schippers is een van Nederlands top karate talenten, hij gooit internationaal ook hoge ogen en winter enen na het andere toernooi. Nu werd hij dus opnieuw kampioen op het NK in Zoetermeer.
Limburgs talent
Ook mede Limburger Gino Philippen werd opnieuw Nederlands kampioen in -63 kilo en dat voor de 5 keer op rij. Men kan haast wel spreken over een Limburgse overheersing in het jeugd karate.
Demi Oidtmann ook van sportschol Alken moest helaas afhaken wegens ziekt. Zij had zich samen met Schippers terdege voorbereidt op het NK Karate.
Meest gelezen
Boks Nieuws
Kabayel wil Verhoeven in stadion van 50.000: WBC-titelgevecht in Duitsland
06 juli 2026 | 10:40
GLORY Kickboxing
GLORY 109: Menshikov’s rentree na zeven jaar wordt meteen grote test
03 juli 2026 | 11:30
Anthony Joshua
Joshua’s toekomst hangt af van Jeddah-gevecht tegen Bringa op 25 juli
03 juli 2026 | 11:25
