Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest - Vechtsport Info
Home / Nieuws / Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest

Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest

Senior judo kampioenschap in Budapest!

Op 28 augustus tot 3 september aanstaande wordt het Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 gehouden in Budapest, Hongarije. Er zullen 136 landen teams aan mee doen waaronder een team uit Nederland. Het evenement is voor judo liefhebbers gratis live te volgen via: www.ijf.org

Mannelijke deelnemers lijst

1 -60 kg PAPINASHVILI
Amiran
1. seed (1. place wrl) GEO
2 -60 kg TAKATO
Naohisa
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -60 kg GARRIGOS
Francisco
3. seed (3. place wrl) ESP
4 -60 kg TAKABATAKE
Eric
4. seed (5. place wrl) BRA
5 -60 kg SAFAROV
Orkhan
5. seed (6. place wrl) AZE
6 -60 kg DASHDAVAA
Amartuvshin
6. seed (7. place wrl) MGL
7 -60 kg MSHVIDOBADZE
Robert
7. seed (8. place wrl) RUS
8 -60 kg NAGAYAMA
Ryuju
8. seed (9. place wrl) JPN
9 -60 kg TILOVOV
Mukhriddin
UZB
10 -60 kg GANBAT
Boldbaatar
MGL
11 -60 kg PELIM
Phelipe
BRA
1 -66 kg FLICKER
Tal
1. seed (1. place wrl) ISR
2 -66 kg AN
Baul
2. seed (2. place wrl) KOR
3 -66 kg ABE
Hifumi
3. seed (4. place wrl) JPN
4 -66 kg SHMAILOV
Baruch
4. seed (6. place wrl) ISR
5 -66 kg SHIKHALIZADA
Nijat
5. seed (7. place wrl) AZE
6 -66 kg CHIBANA
Charles
6. seed (9. place wrl) BRA
7 -66 kg MARGVELASHVILI
Vazha
7. seed (11. place wrl) GEO
8 -66 kg OLEINIC
Sergiu
8. seed (12. place wrl) POR
9 -66 kg ZANTARAIA
Georgii
UKR
10 -66 kg MUKANOV
Azamat
KAZ
11 -66 kg KATZ
Nathan
AUS
1 -73 kg HASHIMOTO
Soichi
1. seed (1. place wrl) JPN
2 -73 kg ORUJOV
Rustam
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -73 kg AN
Changrim
3. seed (3. place wrl) KOR
4 -73 kg MACIAS
Tommy
4. seed (4. place wrl) SWE
5 -73 kg HEYDAROV
Hidayat
5. seed (5. place wrl) AZE
6 -73 kg GANBAATAR
Odbayar
6. seed (6. place wrl) MGL
7 -73 kg BUTBUL
Tohar
7. seed (7. place wrl) ISR
8 -73 kg CONTINI
Marcelo
8. seed (8. place wrl) BRA
9 -73 kg BOBOEV
Giyosjon
UZB
10 -73 kg SHAVDATUASHVILI
Lasha
GEO
11 -73 kg MARGELIDON
Arthur
CAN
1 -81 kg KHUBETSOV
Alan
1. seed (1. place wrl) RUS
2 -81 kg DE WIT
Frank
2. seed (2. place wrl) NED
3 -81 kg UNGVARI
Attila
3. seed (3. place wrl) HUN
4 -81 kg PENALBER
Victor
4. seed (4. place wrl) BRA
5 -81 kg KHALMURZAEV
Khasan
5. seed (6. place wrl) RUS
6 -81 kg IVANOV
Ivaylo
6. seed (7. place wrl) BUL
7 -81 kg MOLLAEI
Saeid
7. seed (8. place wrl) IRI
8 -81 kg LUCENTI
Emmanuel
8. seed (9. place wrl) ARG
9 -81 kg BRIAND
Etienne
CAN
10 -81 kg NAGASE
Takanori
JPN
11 -81 kg REKHVIASHVILI
Zebeda
GEO
1 -90 kg KUKOLJ
Aleksandar
1. seed (1. place wrl) SRB
2 -90 kg CLERGET
Axel
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -90 kg USTOPIRIYON
Komronshokh
3. seed (3. place wrl) TJK
4 -90 kg KHALMURZAEV
Khusen
4. seed (4. place wrl) RUS
5 -90 kg GWAK
Donghan
5. seed (5. place wrl) KOR
6 -90 kg SHERAZADISHVILI
Nikoloz
6. seed (6. place wrl) ESP
7 -90 kg BOZBAYEV
Islam
7. seed (7. place wrl) KAZ
8 -90 kg GANTULGA
Altanbagana
8. seed (9. place wrl) MGL
9 -90 kg GVINIASHVILI
Beka
GEO
10 -90 kg SAFGULIYEV
Tural
AZE
11 -90 kg ZGANK
Mihael
SLO
1 -100 kg KORREL
Michael
1. seed (1. place wrl) NED
2 -100 kg MARET
Cyrille
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -100 kg MAMMADOV
Elkhan
3. seed (3. place wrl) AZE
4 -100 kg CIRJENICS
Miklos
4. seed (4. place wrl) HUN
5 -100 kg GASIMOV
Elmar
5. seed (5. place wrl) AZE
6 -100 kg ZANKISHIEV
Kazbek
6. seed (6. place wrl) RUS
7 -100 kg DENISOV
Kirill
7. seed (7. place wrl) RUS
8 -100 kg RAKOV
Maxim
8. seed (9. place wrl) KAZ
9 -100 kg HAGA
Ryunosuke
JPN
10 -100 kg PALTCHIK
Peter
ISR
11 -100 kg PACEK
Martin
SWE
1 +100 kg MOURA
David
1. seed (1. place wrl) BRA
2 +100 kg TUSHISHVILI
Guram
2. seed (2. place wrl) GEO
3 +100 kg KRPALEK
Lukas
3. seed (3. place wrl) CZE
4 +100 kg ULZIIBAYAR
Duurenbayar
4. seed (4. place wrl) MGL
5 +100 kg BOR
Barna
5. seed (5. place wrl) HUN
6 +100 kg BONDARENKO
Stanislav
6. seed (6. place wrl) UKR
7 +100 kg NATEA
Daniel
7. seed (8. place wrl) ROU
8 +100 kg OJITANI
Takeshi
8. seed (9. place wrl) JPN
9 +100 kg HARASAWA
Hisayoshi
JPN
10 +100 kg KIM
Sungmin
KOR
11 +100 kg KRAKOVETSKII
Iurii
KGZ

Vrouwelijke deelnemers lijst

1 -48 kg GALBADRAKH
Otgontsetseg
1. seed (1. place wrl) KAZ
2 -48 kg MUNKHBAT
Urantsetseg
2. seed (2. place wrl) MGL
3 -48 kg KONDO
Ami
3. seed (3. place wrl) JPN
4 -48 kg NIKOLIC
Milica
4. seed (5. place wrl) SRB
5 -48 kg KOYAMA
Stefannie arissa
5. seed (6. place wrl) BRA
6 -48 kg CHERNIAK
Maryna
6. seed (7. place wrl) UKR
7 -48 kg CESAR
Taciana
7. seed (9. place wrl) GBS
8 -48 kg MINSKER
Noa
8. seed (10. place wrl) ISR
9 -48 kg RISHONY
Shira
ISR
10 -48 kg CLEMENT
Melanie
FRA
11 -48 kg TONAKI
Funa
JPN
1 -52 kg KELMENDI
Majlinda
1. seed (1. place wrl) KOS
2 -52 kg MIRANDA
Erika
2. seed (2. place wrl) BRA
3 -52 kg COHEN
Gili
3. seed (3. place wrl) ISR
4 -52 kg FLORIAN
Alexandra-larisa
4. seed (4. place wrl) ROU
5 -52 kg SHISHIME
Ai
5. seed (5. place wrl) JPN
6 -52 kg KRASNIQI
Distria
6. seed (6. place wrl) KOS
7 -52 kg GUICA
Ecaterina
7. seed (7. place wrl) CAN
8 -52 kg BUCHARD
Amandine
8. seed (8. place wrl) FRA
9 -52 kg DELGADO
Angelica
USA
10 -52 kg KUZIUTINA
Natalia
RUS
11 -52 kg PUPP
Reka
HUN
1 -57 kg DORJSUREN
Sumiya
1. seed (1. place wrl) MGL
2 -57 kg YOSHIDA
Tsukasa
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -57 kg RECEVEAUX
Helene
3. seed (3. place wrl) FRA
4 -57 kg SILVA
Rafaela
4. seed (4. place wrl) BRA
5 -57 kg ROPER
Miryam
5. seed (5. place wrl) PAN
6 -57 kg KLIMKAIT
Jessica
6. seed (6. place wrl) CAN
7 -57 kg LIEN
Chen-ling
7. seed (7. place wrl) TPE
8 -57 kg GJAKOVA
Nora
8. seed (8. place wrl) KOS
9 -57 kg MALLOY
Marti
USA
10 -57 kg NELSON LEVY
Timna
ISR
11 -57 kg KWON
Youjeong
KOR
1 -63 kg TRSTENJAK
Tina
1. seed (1. place wrl) SLO
2 -63 kg UNTERWURZACHER
Kathrin
2. seed (2. place wrl) AUT
3 -63 kg AGBEGNENOU
Clarisse
3. seed (3. place wrl) FRA
4 -63 kg TRAJDOS
Martyna
4. seed (4. place wrl) GER
5 -63 kg SCHLESINGER
Alice
5. seed (5. place wrl) GBR
6 -63 kg PINOT
Margaux
6. seed (6. place wrl) FRA
7 -63 kg HAECKER
Katharina
7. seed (7. place wrl) AUS
8 -63 kg LIVESEY
Amy
8. seed (8. place wrl) GBR
9 -63 kg VALKOVA
Ekaterina
RUS
10 -63 kg LESKI
Andreja
SLO
11 -63 kg KRSSAKOVA
Magdalena
AUT
1 -70 kg RODRIGUEZ
Elvismar
1. seed (1. place wrl) VEN
2 -70 kg ARAI
Chizuru
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -70 kg ALVEAR
Yuri
3. seed (3. place wrl) COL
4 -70 kg VAN DIJKE
Sanne
4. seed (4. place wrl) NED
5 -70 kg GAHIE
Marie eve
5. seed (5. place wrl) FRA
6 -70 kg MATIC
Barbara
6. seed (6. place wrl) CRO
7 -70 kg PORTELA
Maria
7. seed (7. place wrl) BRA
8 -70 kg KIM
Seongyeon
8. seed (8. place wrl) KOR
9 -70 kg BERNABEU
Maria
ESP
10 -70 kg ZUPANCIC
Kelita
CAN
11 -70 kg POGACNIK
Anka
SLO
1 -78 kg STEENHUIS
Guusje
1. seed (1. place wrl) NED
2 -78 kg TCHEUMEO
Audrey
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -78 kg POWELL
Natalie
3. seed (3. place wrl) GBR
4 -78 kg ERDELYI-JOO
Abigel
4. seed (4. place wrl) HUN
5 -78 kg UMEKI
Mami
5. seed (5. place wrl) JPN
6 -78 kg SATO
Ruika
6. seed (7. place wrl) JPN
7 -78 kg AGUIAR
Mayra
7. seed (8. place wrl) BRA
8 -78 kg VERKERK
Marhinde
8. seed (11. place wrl) NED
9 -78 kg PARK
Yujin
KOR
10 -78 kg SOARES
Samanta
BRA
11 -78 kg AMANGELDIYEVA
Albina
KAZ
1 +78 kg CERIC
Larisa
1. seed (2. place wrl) BIH
2 +78 kg ASAHINA
Sarah
2. seed (3. place wrl) JPN
3 +78 kg SAYIT
Kayra
3. seed (4. place wrl) TUR
4 +78 kg ALTHEMAN
Maria suelen
4. seed (6. place wrl) BRA
5 +78 kg KIM
Minjeong
5. seed (8. place wrl) KOR
6 +78 kg ANDEOL
Emilie
6. seed (9. place wrl) FRA
7 +78 kg WEISS
Carolin
7. seed (10. place wrl) GER
8 +78 kg SAVELKOULS
Tessie
8. seed (11. place wrl) NED
9 +78 kg PAKENYTE
Santa
LTU
10 +78 kg KUELBS
Jasmin
GER
11 +78 kg YU
Song
CHN

 

Bekijk ook

Werd Denise Kielholtz bestolen van de winst bij Bellator?

Werd Denise Kielholtz bestolen van de winst bij Bellator MMA?

Denise Kielholtz verloor eerder vandaag in Uncasville, Connecticut, Amerika

Chico Kwasi pakt kickbokstitel in Turkije na extra ronde | video

Chico Kwasi pakt kickbokstitel in Turkije na extra ronde | video

Chico Kwasi van de bekende sportschool Mike's Gym

Elleboog koning maakt gehakt van rivaal in bloedig gevecht

Bloedbad! Elleboog koning maakt gehakt van rivaal | video

Met een paar venijnige elleboogstoten

Tekst kopiëren is niet toegestaan - You cannot copy content of this page