Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest – Vechtsport Info
Home / Nieuws / Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest

Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 Budapest

Senior judo kampioenschap in Budapest!

Op 28 augustus tot 3 september aanstaande wordt het Judo Wereld Senior Kampioenschap & Teams 2017 gehouden in Budapest, Hongarije. Er zullen 136 landen teams aan mee doen waaronder een team uit Nederland. Het evenement is voor judo liefhebbers gratis live te volgen via: www.ijf.org

Mannelijke deelnemers lijst

1 -60 kg PAPINASHVILI
Amiran
1. seed (1. place wrl) GEO
2 -60 kg TAKATO
Naohisa
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -60 kg GARRIGOS
Francisco
3. seed (3. place wrl) ESP
4 -60 kg TAKABATAKE
Eric
4. seed (5. place wrl) BRA
5 -60 kg SAFAROV
Orkhan
5. seed (6. place wrl) AZE
6 -60 kg DASHDAVAA
Amartuvshin
6. seed (7. place wrl) MGL
7 -60 kg MSHVIDOBADZE
Robert
7. seed (8. place wrl) RUS
8 -60 kg NAGAYAMA
Ryuju
8. seed (9. place wrl) JPN
9 -60 kg TILOVOV
Mukhriddin
UZB
10 -60 kg GANBAT
Boldbaatar
MGL
11 -60 kg PELIM
Phelipe
BRA
1 -66 kg FLICKER
Tal
1. seed (1. place wrl) ISR
2 -66 kg AN
Baul
2. seed (2. place wrl) KOR
3 -66 kg ABE
Hifumi
3. seed (4. place wrl) JPN
4 -66 kg SHMAILOV
Baruch
4. seed (6. place wrl) ISR
5 -66 kg SHIKHALIZADA
Nijat
5. seed (7. place wrl) AZE
6 -66 kg CHIBANA
Charles
6. seed (9. place wrl) BRA
7 -66 kg MARGVELASHVILI
Vazha
7. seed (11. place wrl) GEO
8 -66 kg OLEINIC
Sergiu
8. seed (12. place wrl) POR
9 -66 kg ZANTARAIA
Georgii
UKR
10 -66 kg MUKANOV
Azamat
KAZ
11 -66 kg KATZ
Nathan
AUS
1 -73 kg HASHIMOTO
Soichi
1. seed (1. place wrl) JPN
2 -73 kg ORUJOV
Rustam
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -73 kg AN
Changrim
3. seed (3. place wrl) KOR
4 -73 kg MACIAS
Tommy
4. seed (4. place wrl) SWE
5 -73 kg HEYDAROV
Hidayat
5. seed (5. place wrl) AZE
6 -73 kg GANBAATAR
Odbayar
6. seed (6. place wrl) MGL
7 -73 kg BUTBUL
Tohar
7. seed (7. place wrl) ISR
8 -73 kg CONTINI
Marcelo
8. seed (8. place wrl) BRA
9 -73 kg BOBOEV
Giyosjon
UZB
10 -73 kg SHAVDATUASHVILI
Lasha
GEO
11 -73 kg MARGELIDON
Arthur
CAN
1 -81 kg KHUBETSOV
Alan
1. seed (1. place wrl) RUS
2 -81 kg DE WIT
Frank
2. seed (2. place wrl) NED
3 -81 kg UNGVARI
Attila
3. seed (3. place wrl) HUN
4 -81 kg PENALBER
Victor
4. seed (4. place wrl) BRA
5 -81 kg KHALMURZAEV
Khasan
5. seed (6. place wrl) RUS
6 -81 kg IVANOV
Ivaylo
6. seed (7. place wrl) BUL
7 -81 kg MOLLAEI
Saeid
7. seed (8. place wrl) IRI
8 -81 kg LUCENTI
Emmanuel
8. seed (9. place wrl) ARG
9 -81 kg BRIAND
Etienne
CAN
10 -81 kg NAGASE
Takanori
JPN
11 -81 kg REKHVIASHVILI
Zebeda
GEO
1 -90 kg KUKOLJ
Aleksandar
1. seed (1. place wrl) SRB
2 -90 kg CLERGET
Axel
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -90 kg USTOPIRIYON
Komronshokh
3. seed (3. place wrl) TJK
4 -90 kg KHALMURZAEV
Khusen
4. seed (4. place wrl) RUS
5 -90 kg GWAK
Donghan
5. seed (5. place wrl) KOR
6 -90 kg SHERAZADISHVILI
Nikoloz
6. seed (6. place wrl) ESP
7 -90 kg BOZBAYEV
Islam
7. seed (7. place wrl) KAZ
8 -90 kg GANTULGA
Altanbagana
8. seed (9. place wrl) MGL
9 -90 kg GVINIASHVILI
Beka
GEO
10 -90 kg SAFGULIYEV
Tural
AZE
11 -90 kg ZGANK
Mihael
SLO
1 -100 kg KORREL
Michael
1. seed (1. place wrl) NED
2 -100 kg MARET
Cyrille
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -100 kg MAMMADOV
Elkhan
3. seed (3. place wrl) AZE
4 -100 kg CIRJENICS
Miklos
4. seed (4. place wrl) HUN
5 -100 kg GASIMOV
Elmar
5. seed (5. place wrl) AZE
6 -100 kg ZANKISHIEV
Kazbek
6. seed (6. place wrl) RUS
7 -100 kg DENISOV
Kirill
7. seed (7. place wrl) RUS
8 -100 kg RAKOV
Maxim
8. seed (9. place wrl) KAZ
9 -100 kg HAGA
Ryunosuke
JPN
10 -100 kg PALTCHIK
Peter
ISR
11 -100 kg PACEK
Martin
SWE
1 +100 kg MOURA
David
1. seed (1. place wrl) BRA
2 +100 kg TUSHISHVILI
Guram
2. seed (2. place wrl) GEO
3 +100 kg KRPALEK
Lukas
3. seed (3. place wrl) CZE
4 +100 kg ULZIIBAYAR
Duurenbayar
4. seed (4. place wrl) MGL
5 +100 kg BOR
Barna
5. seed (5. place wrl) HUN
6 +100 kg BONDARENKO
Stanislav
6. seed (6. place wrl) UKR
7 +100 kg NATEA
Daniel
7. seed (8. place wrl) ROU
8 +100 kg OJITANI
Takeshi
8. seed (9. place wrl) JPN
9 +100 kg HARASAWA
Hisayoshi
JPN
10 +100 kg KIM
Sungmin
KOR
11 +100 kg KRAKOVETSKII
Iurii
KGZ

Vrouwelijke deelnemers lijst

1 -48 kg GALBADRAKH
Otgontsetseg
1. seed (1. place wrl) KAZ
2 -48 kg MUNKHBAT
Urantsetseg
2. seed (2. place wrl) MGL
3 -48 kg KONDO
Ami
3. seed (3. place wrl) JPN
4 -48 kg NIKOLIC
Milica
4. seed (5. place wrl) SRB
5 -48 kg KOYAMA
Stefannie arissa
5. seed (6. place wrl) BRA
6 -48 kg CHERNIAK
Maryna
6. seed (7. place wrl) UKR
7 -48 kg CESAR
Taciana
7. seed (9. place wrl) GBS
8 -48 kg MINSKER
Noa
8. seed (10. place wrl) ISR
9 -48 kg RISHONY
Shira
ISR
10 -48 kg CLEMENT
Melanie
FRA
11 -48 kg TONAKI
Funa
JPN
1 -52 kg KELMENDI
Majlinda
1. seed (1. place wrl) KOS
2 -52 kg MIRANDA
Erika
2. seed (2. place wrl) BRA
3 -52 kg COHEN
Gili
3. seed (3. place wrl) ISR
4 -52 kg FLORIAN
Alexandra-larisa
4. seed (4. place wrl) ROU
5 -52 kg SHISHIME
Ai
5. seed (5. place wrl) JPN
6 -52 kg KRASNIQI
Distria
6. seed (6. place wrl) KOS
7 -52 kg GUICA
Ecaterina
7. seed (7. place wrl) CAN
8 -52 kg BUCHARD
Amandine
8. seed (8. place wrl) FRA
9 -52 kg DELGADO
Angelica
USA
10 -52 kg KUZIUTINA
Natalia
RUS
11 -52 kg PUPP
Reka
HUN
1 -57 kg DORJSUREN
Sumiya
1. seed (1. place wrl) MGL
2 -57 kg YOSHIDA
Tsukasa
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -57 kg RECEVEAUX
Helene
3. seed (3. place wrl) FRA
4 -57 kg SILVA
Rafaela
4. seed (4. place wrl) BRA
5 -57 kg ROPER
Miryam
5. seed (5. place wrl) PAN
6 -57 kg KLIMKAIT
Jessica
6. seed (6. place wrl) CAN
7 -57 kg LIEN
Chen-ling
7. seed (7. place wrl) TPE
8 -57 kg GJAKOVA
Nora
8. seed (8. place wrl) KOS
9 -57 kg MALLOY
Marti
USA
10 -57 kg NELSON LEVY
Timna
ISR
11 -57 kg KWON
Youjeong
KOR
1 -63 kg TRSTENJAK
Tina
1. seed (1. place wrl) SLO
2 -63 kg UNTERWURZACHER
Kathrin
2. seed (2. place wrl) AUT
3 -63 kg AGBEGNENOU
Clarisse
3. seed (3. place wrl) FRA
4 -63 kg TRAJDOS
Martyna
4. seed (4. place wrl) GER
5 -63 kg SCHLESINGER
Alice
5. seed (5. place wrl) GBR
6 -63 kg PINOT
Margaux
6. seed (6. place wrl) FRA
7 -63 kg HAECKER
Katharina
7. seed (7. place wrl) AUS
8 -63 kg LIVESEY
Amy
8. seed (8. place wrl) GBR
9 -63 kg VALKOVA
Ekaterina
RUS
10 -63 kg LESKI
Andreja
SLO
11 -63 kg KRSSAKOVA
Magdalena
AUT
1 -70 kg RODRIGUEZ
Elvismar
1. seed (1. place wrl) VEN
2 -70 kg ARAI
Chizuru
2. seed (2. place wrl) JPN
3 -70 kg ALVEAR
Yuri
3. seed (3. place wrl) COL
4 -70 kg VAN DIJKE
Sanne
4. seed (4. place wrl) NED
5 -70 kg GAHIE
Marie eve
5. seed (5. place wrl) FRA
6 -70 kg MATIC
Barbara
6. seed (6. place wrl) CRO
7 -70 kg PORTELA
Maria
7. seed (7. place wrl) BRA
8 -70 kg KIM
Seongyeon
8. seed (8. place wrl) KOR
9 -70 kg BERNABEU
Maria
ESP
10 -70 kg ZUPANCIC
Kelita
CAN
11 -70 kg POGACNIK
Anka
SLO
1 -78 kg STEENHUIS
Guusje
1. seed (1. place wrl) NED
2 -78 kg TCHEUMEO
Audrey
2. seed (2. place wrl) FRA
3 -78 kg POWELL
Natalie
3. seed (3. place wrl) GBR
4 -78 kg ERDELYI-JOO
Abigel
4. seed (4. place wrl) HUN
5 -78 kg UMEKI
Mami
5. seed (5. place wrl) JPN
6 -78 kg SATO
Ruika
6. seed (7. place wrl) JPN
7 -78 kg AGUIAR
Mayra
7. seed (8. place wrl) BRA
8 -78 kg VERKERK
Marhinde
8. seed (11. place wrl) NED
9 -78 kg PARK
Yujin
KOR
10 -78 kg SOARES
Samanta
BRA
11 -78 kg AMANGELDIYEVA
Albina
KAZ
1 +78 kg CERIC
Larisa
1. seed (2. place wrl) BIH
2 +78 kg ASAHINA
Sarah
2. seed (3. place wrl) JPN
3 +78 kg SAYIT
Kayra
3. seed (4. place wrl) TUR
4 +78 kg ALTHEMAN
Maria suelen
4. seed (6. place wrl) BRA
5 +78 kg KIM
Minjeong
5. seed (8. place wrl) KOR
6 +78 kg ANDEOL
Emilie
6. seed (9. place wrl) FRA
7 +78 kg WEISS
Carolin
7. seed (10. place wrl) GER
8 +78 kg SAVELKOULS
Tessie
8. seed (11. place wrl) NED
9 +78 kg PAKENYTE
Santa
LTU
10 +78 kg KUELBS
Jasmin
GER
11 +78 kg YU
Song
CHN

 

Bekijk ook

🎥 Scheids gooit handdoek uit ring: Weigert wedstrijd te stoppen

De scheidsrechter weigerde de wedstrijd te stoppen

📺 UFC Replay: Diaz faalt, Adesanya domineert en 1e Mexicaanse kampioen

Er stonden twee titels op het spel en de terugkeer van 'Badboy' Nate Diaz.

MMA-vechter (43) overlijdt na corona vaccinatie?

Bekend vechter en Kickboxing/MMA coach had geen gezondheidsproblemen

Tekst kopiëren is niet toegestaan - You cannot copy content of this page