Chinese judoka’s zeggen af voor de Grand Slam in Parijs
De Internationale Judofederatie is geïnformeerd dat Chinese atleten niet zullen deelnemen aan de Grand Slam in Parijs op 8 en 9 februari.

Vanwege de gezondheidscrisis in China heeft de Franse ambassade in China haar deuren gesloten en zal deze niet heropenen vóór 10 februari.
Hierdoor is het onmogelijk om visa te verkrijgen voor de Chinese delegatie. Daarom trekt de Chinese Judofederatie hun voor het evenement geregistreerde atleten terug.
Gezondheid
Het IJF en alle relevante commissies volgen dagelijks de situatie om de nodige maatregelen te nemen, ten behoeve van alle deelnemers aan de IJF World Judo Tour-evenementen en ter wille van judo en gezondheid.
Het IJF werkt intern en overlegt met belanghebbenden om een model te identificeren ter ondersteuning van de Chinese teams die zich richten op de Olympische kwalificatie bij het overwinnen van de beperkingen waarover zij geen controle hebben.
Bron: JudoInside
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
