Enfusion kickboksen: ‘Superbon Banchamek domineert tijdens de Al Shiraa 2018 Grand Prix’

Superbon Banchamek, won het acht man 72,5 kg toernooi. De winnaar van vorig jaar Endy Semeleer trok zich geblesseerd terug na het winnen van zijn kwartfinale.
Superbon Banchamek neemt een prijs van 100.000 euro mee naar huis. Jonay Risco staat op de rol om tegen Superbon te vechten voor de titel in 2019.
Dames partij
Er stond ook een dames partij op het roosten tussen Sarel de Jong en Victoria Lomax uit Spanje. De Jong slaagde er in om de Spaanse te verslaan via TKO in Ronde 2.
Nordin van Roosmalen stond in de ring tegen Cedric Do uit Frankrijk, deze bleek te sterk voor Van Roosmalen. Met een paar gericht acties van de Fransman die hiermee flink punten scoorde, kwam de eindstand op unaniem besluit van de jury uit, wat Van Roosmalen het verlies bracht.
Voor alle uitslagen van het toernooi klik hier
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
