Katie Taylor: ‘Onmiddellijke rematch met Delfine Persoon’
Ondanks het feit dat ze afgelopen weekend een wereldtitel binnen sleepte, wil Katie Taylor een rematch met tegenstander Delfine Persoon.

Taylor won zaterdag het vrouwelijke WBC lichtgewicht-kampioenschap in Madison Square Garden door Delfine Persoon te verslaan.. Taylor, die in de strijd aanging om met de WBA-, WBO- en IBF-kronen, pakte ook de vacante Ring Magazine-titel in New York.
Taylor kwam als overwinnaar uit de bus met meerderheidsbesluiten met marges van 96-94, 96-94 en 95-95. Velen dachten dat de Persoon Taylor had versalgen, maar Taylor de voormalige Olympisch kampioen die vijf wereldkampioenschappen voor amateurs en zes Europese amateurkampioenschappen won, kreeg de winst toebedeeld.
Dan maar in protest
Dit ging Persoon en haar aanhang niet in de koude kleren zitten en velen eiste dan ook dat er een erematch zou komen. Zelfs de Amerikaanse pof bokser Heather Hardy liet blijken dat zij niet vindt kloppen van de uitslag en dit als een reden tot stoppen met boksen zou vinden.
Nu komt Taylor dus naar buiten met het nieuws zelf een rematch te willen om te alten zien dat zij de titel waardig is. Persoon, 34, zal de mogelijkheid onderzoeken om in beroep te gaan tegen de uitslag van de WBC, maar ze denkt niet dat het veel zoden aan de dijk zal zetten.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
