Vechtsport organisatie Enfusion staat in de startblokken


Nederlandse vechtsport organisatie Enfusion, keert terug met vier shows in september en oktober. Zo maakt men bekend via social media.
Enfusion maakte de aankondiging eerder op vrijdag, met data voor de evenementen zijn 19 en 26 september, 3 oktober en 10 oktober. Alle vier de evenementen vinden plaats in Alkmaar.
Top gevechten
Er is een special locatie waarvan uit de gevechten plaatsvinden. ECE, MMA, Kickboxing. Er zullen ongetwijfeld een aantal interessante gevecht op het programma staan.
De wedstrijden bij Enfusion zorgen in de regel voor veel spektakel. De organisatie heeft een grote stal met top talenten. De matchmaking zal snel volgen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties