Tijdens Glory 100 stonden Serkan Ozcaglayan en Mohamed Touchassie tegenover elkaar. Ooit trainden ze samen, nu vochten ze voor eer en winst. Het publiek keek massaal uit naar deze partij.
Vanaf het begin werd duidelijk dat ze aan elkaar gewaagd waren. Beiden kenden elkaars stijl en reageerden scherp op elkaars acties. Er zat veel spanning in de lucht.
De eerste ronde ging naar Mohamed Touchassie. Hij was net wat sneller en trefzekerder. Ozcaglayan probeerde druk te zetten, maar Touchassie bleef koel.
In ronde twee veranderde er weinig. Touchassie bleef scherp en controleerde de afstand goed. Ook deze ronde ging naar hem. Zijn techniek en timing vielen op.
In de derde ronde veranderde het tempo. Ozcaglayan zette meer druk en dwong Touchassie naar achteren. Hij wilde de wedstrijd kantelen.
Maar Touchassie raakte niet in paniek. Hij hield vast aan de strategie van zijn coach Said El Badaoui. Dat werkte. Hij bleef scoren terwijl hij uit de problemen bleef.
Na drie rondes kreeg Touchassie de unanieme beslissing. Alle juryleden gaven hem de overwinning. Hij vocht slim, beheerst en met een duidelijk plan.
Ozcaglayan vocht dapper, maar kwam net tekort. Touchassie toonde zijn klasse tegen een sterke tegenstander. Zijn zege werd met applaus ontvangen.
Lees het artikel op de mobiele website